Kamu Web Yazılımları

Kamu Web Yazılımları

Kamu Web Yazılımları

İçerik Yönetim Sistemleri (CMS)

Content Management System olarak bilinen CMS; web sitesindeki bütün dosya, resim, içerik ve tasarıma ait görsellerin yönetilmesinde tam kontrol sağlayan bir yazılım uygulamasıdır. Web sitenize herhangi bir ekleme ya da güncelleme yapmak isterseniz; bilgisayarınıza herhangi bir program indirmenize gerek kalmadan, direkt olarak yönetim panelinden yapmanızı sağlar. İyi bir içerik yönetim sistemi, kullanıcılarına herhangi bir teknik bilgi alt yapısı olmadan içerik yaratma ve yönetme imkanı sunar.

CMS özetle; web sitenize ait içeriğin oluşturulması, kategorize edilmesi, yönetilmesi ve kontrol edilmesi, güncellenmesi, paylaşılması ve raporlanması başta olmak üzere bir çok işlevi içeren sistemdir. Temel amaç, site yöneticisinin ve yetki verilmiş kullanıcıların girmiş olduğu veriler doğrultusunda sitenizin düzenlenmesi ve güncellenmesidir.

Kamu kurumlarının ihtiyaçlarını biliyoruz ve içerik yönetim sistemimizi ve modüllerimizi bu doğrultuda kurum özelinde geliştirebiliyoruz. Bunu da ASP.NET yazılım dili kodlanmış ve MSSQL veri tabanı ile güvenlikli, ileri seviye gelişmiş yönetim panelleri ile sağlıyoruz.

Copyright © 2015 - 2024 Dijital Çözüm Tüm Hakları Saklıdır. Developed by Dijital Çözüm