Kurumsal Kimlik ve Logo

Kurumsal Kimlik ve Logo

Kurumsal Kimlik ve Logo

Kurumsal kimlik çalışması, müşteri tercihlerini direk etkilemekte olup, marka yaratma sürecinin ilk ve en önemli adımlarından biridir. Kuruluşun tüm iletişim faaliyetlerini içine alarak, kurum içinde bir bütünleşme, kurum dışında da yüksek bir imaja sahip olma çabalarını kapsar. Kurum felsefesinin görsel bir dile çevrilmesi görsel kimliğinin esasını oluşturur. İyi hazırlanmış kurumsal kimlik, sizin imajınızı yükseltirken, dış dünyaya güçlü görünmenizi de sağlayacaktır.

Logo tasarımı şirketlerin kimliğini yansıtan en önemli görsel öğedir. Yani logo kurumsal kimliğinizin bizzat kalbidir. İyi bir logo, bir firma için en mantıklı ve getirisi olan en çok yatırımdır. “Kaliteli hizmet veren bir firmanın kaliteli bir logosu olmalıdır” ilkesinden yola çıkarak mevcut logonuz eskidiyse ya da müşterileriniz sizin asıl yaptığınız iş konusunda karışıklık yaşıyorsa, size yeni bir yön gösterebilir ve sizi gerçekten yansıtan bir marka kimliği oluşturmanıza yarayacak logo konusunda yardımcı olabiliriz.

Dijital Çözüm olarak logo, kartvizit, zarf, fatura, tahsilat makbuzu, antetli kağıt, dosya, ürün ambalaj ve kutu tasarımlarının yanısıra tanıtım CD'si gibi multimedya uygulamaları tasarımlarını da gerçekleştirdiğimiz kurumsallığınıza değer katacak bir kimlik yaratma amacındayız.

Copyright © 2015 - 2024 Dijital Çözüm Tüm Hakları Saklıdır. Developed by Dijital Çözüm